Proč WordPress?

Tvoří bezva weby, které dělají radost nám i vám. A proto ho máme nejraději. 

WordPress je naše jednička

Naším cílem je vyrobit vám web, který bude prodávat. A protože tento nástroj dokonale známe, víme, jak vašemu webu úspěch zajistit.

WordPress - nástroj na tvorbu webových stránek

43 %

webů používá WordPress


23 %

webů používá WooCommerce


62 %

nejrychleji rostoucích společností v USA používá WordPress

6 důvodů, proč milovat WordPress

1. Má skvělou komunitu

Díky ní získáte kámoše po celém světě, kteří s vámi budou rádi sdílet zkušenosti a kteří vám ochotně pomohou s čímkoliv od webdesignu až po zabezpečení webu. A to je k nezaplacení.

2. Je Open-Source

Fám o nedostatečné bezpečnosti otevřeného kódu WordPress se bát nemusíte. Bezpečnost webu do značné míry závisí od schopností člověka, který jej spravuje. A tím jsme ve vašem případě my. Takže jste v klidu.

3. Disponuje ohromující flexibilitou

Je libo firemní prezentaci, e-shop nebo web s rozsáhlou klientskou sekcí? WordPress a WooCommerce zvládnou vše. A my díky nim také.

4. Nahrává agilnímu vývoji

Vnímejte web jako živý organismus a zajistěte mu úspěch tím, že budete držet krok s dobou. WordPress umožňuje jednoduše nasazovat i testovat změny, díky kterým vám žádná nová vychytávka neunikne.

5. Dobře se s ním pracuje

Nemusíte za námi lítat s každým novým článkem nebo změnou otevírací doby. Základní práci ve WordPressu zvládnete díky jeho přehlednosti i sami. A co nebudete vědět, to vás rádi naučíme. 

6. Je rozšířený

Kdyby nás z ničeho nic třeba sežrali na teambuildingu medvědi, bude to konec jenom náš. Agentur, které umí weby ve WordPress, je na trhu spousta. Tak bezva jako ty naše sice nebudou, ale aspoň nezkrachujete.