Seznamte se s námi

Jsme svobodná firma, kterou tvoří špičkový tým freelancerů.

Pracujeme stylem a tempem, které nám umožňuje tvořit weby, ze kterých máme radost jak my, tak vy i vaši zákazníci. 

Zeni team - váš průvodce galaxií webu

Kdo je ZENI?

ZENI je náš i váš průvodce, tvůrce i kámoš. ZENI je vesmírnou koalou, která si šla za svým snem dostat se k nejvyššímu bodu na noční obloze – ZENItu. ZENI dělá věci poctivě, naplno, promyšleně a přitom v ZENovém klidu s nadhledem a smyslem pro humor. A proto je ZENI naším vzorem.

Naše zásady

 1. Děláme pouze věci, které dávají smysl.
  Vyhýbáme se domněnkám a zakládáme naši práci na faktech a informacích od vás.
 1. Web bereme jako živou součást byznysu.
  Víte, že web je nejvýkonnějším členem vašeho týmu? Pracuje 24/7, a to po celý rok. Nikdy neonemocní a nikdy nechce dovolenou. Dopřejte mu proto patřičnou péči a nechte to na nás. Víme, jak se o něj správně postarat.
 1. Spolupracujeme s lidmi, kteří věrí tomu, co dělají.
  Podnikání pro nás není jenom o vydělávání peněz. S našimi službami chceme pomoct dosáhnout cílů našich i vašich.
 1. Máme na paměti, že jsme všichni jenom lidi.
  Chceme, aby spolupráce bavila nás i vás. Dbáme proto na srozumitelnou komunikaci, uchopitelný postup, oboustrannou vůli se angažovat, naslouchat si a vzájemně se respektovat. 
Bruno - Obchodní zástupce

Bruno

Obchodní zástupce

Bruno slouží jako pravá ruka nejen Davidovi, ale i vám zákazníkům. Zabývá se obchodem a vždy se snaží hrát hru win-win. Vám jako klientům bude vždy nápomocný a udělá vše pro to, abyste byli s naší prací spokojeni. 

Ve svém volném čase rád cestuje, ochutnává nová jídla, spí a rád objevuje nové věci. Jako vyučený programátor se ale občas s úsměvem vrací i k programování. Věnuje se komunitním WordPress akcím a pomáhá jako dobrovolník a organizátor na WordCampech pro ČR a SR.

David

Péče o zákazníky

S Davidem budete z našeho týmu komunikovat jako s prvním. Jeho úkolem je se o vás postarat, naslouchat vám, konzultovat s vámi a navrhovat řešení.

V jádru je to hodný chlapík, i když navenek někdy vypadá drsně. Zajímá se o marketing a jeho úskalí. Když není ponořen v knihách od Kiosakiho, najdete ho na zahradě u jeho minifarmy.

David - Péče o zákazníky
Marcos - Lead DevOps, Senior Developer

Marcos

Lead DevOps, Senior Developer

Marcos je zodpovědný za efektivitu spolupráce mezi členy našeho týmu. Díky němu v Zeni dokážeme táhnout za jeden provaz a tvořit tak weby, které vám pomůžou k úspěšnému podnikání.

Marcosovou zálibou jsou motorky, cestování, hiking a vše, co je spojené s přírodou.

Jozef

Medior Developer

Jozef je samouk medior programátor. Věnuje se nejvíce funkcionalitám backendu, napomáhá programátorům a přitom nasává, co nejvíce informací, aby se zlepšoval v programování.

Ve volném čase ho baví angličtina, cestování, PC a VR gaming, Blender, Unity.

Jozef - Web developer
Mishka - WordPress Developer

Mishka

WordPress Developerka

Mishka vám vytvoří bezva WordPress šablonu na míru. Zaměřuje se na přístupnost webů a ráda staví weby, které jsou funkční a hlavně jednoduché.

Róbert

Senior programátor, analytik

Robo se vám postará o technickou stránku projektu, analýzu a návrh architektury vašich WordPress webů a pluginů. Je nejzkušenějším programátorem v týmu, a proto vede naši juniorní smečku. Sám se zabývá převážně tím, co je pod kapotou webu, bezpečností a programováním speciálních funkcí webu. 

Když zrovna nepracuje, věnuje se svým hudebním projektům, organizaci literárních večerů nebo studiu starých rukopisů. Můžete ho ale potkat i někde na horách nebo u dobrého piva. 

Róbert - Senior programátor, analytik
Jirka - Copy

Jirka

Copywriter

Jirka vašim webům připraví čtivé texty, které zaujmou nejen vás, ale i vyhledávače. Stačí mu nahodit pár slov o vašem byznyse a poutavý text je na světě.

Mimo psaní ale miluje i jazz ve všech podobách, cyklistiku a lyžování. V oblibě má obzvlášť výlety po Evropě.

Jaroslav

Graphic & UX designer

Jaroslav vám vytvoří grafickou podobu webů a zařídí, že budou nejen dobře vypadat, ale také perfektně fungovat. V práci se neobejde bez kvalitní rešerše, poznání klienta a definice problémů i cílů.

Když zrovna něco nekreslí, rád sportuje, chodí do přírody, hraje discgolf a tráví čas se svými dvěma dcerkami. Sem tam odskočí vyučovat mladé designerské naděje na VUT.

Jaroslav - Graphic & UX designer