Bruno, WordPress developer.

Zeni má stále více práce a přibírá další pracovní sílu. Dnes vám představujeme Bruna a jeho odpovědi k otázkám od Zeni.
 
1. Jak si se k Zeni teamu dostal?

Jako malý kluk jsem taťkovi koukal přes rameno do monitoru a sledoval co dělá. Původně jsem chtěl být obchodníkem a věnovat se tomuto oboru, ale nakonec jsem zjistil, že to není dobrý nápad, protože se nerad bavím s lidmi. Zeni byla pro mě nejlepší volba, protože jsem zde měl zázemí a podporu.

2. Čím jsi začínal a proč?

Začínal jsem od úplných základů. Nevěděl jsem ani pořádně co je to WordPress. Moje první stránka byla mattosgame.cz, která byla o hrách a už neexistuje. Dále jsem si udělal stránku dirbakbruno.cz, kde jsou informace o mně a propaguji zde i brand – super koalu Zeni. Teď již pracuji na pozici WordPress developer. Tvořím webové stránky v rozsáhlé formě, školím lidi jak používat builder a šablonu Divi. Také pomáhám WordPress komunitě v Česku a Slovensku jako dobrovolník nebo organizátor.

3. Co už máš u Zeni za sebou?

Je toho opravdu hodně. Tvořil a upravoval jsem už hodně webů. Také už vím, že web nejde vytvořit za kačku a že práce, kterou děláš a nebaví tě, nikdy nebude taková, jaká by měla být. Mám taky hodně zážitků z kanceláře s kolegy v týmu.

4. Na čem teď momentálně pracuješ?

Mám několik rozdělaných projektů. Tvořím ze starých webů nové pěkné weby. Právě teď vytvářím webové stránky pro jednu velkou neziskovou organizaci.

5. Co bys chtěl dělat v Zeni za rok?

Chtěl bych se propracovat až na pozici junior programátora. Uvidím, jak to půjde a jestli to zvládnu.

6. Co bys upravil v Zeni a proč?

Potřeboval bych ještě někoho jako jsem já. Nějakého aktivního a šikovného kolegu či kolegyni, s kterým bych mohl pracovat pravidelně v kanceláři na dalších nových projektech. Ve dvou se lépe pracuje.